Restaurace Lotte

Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na někerých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěva proměnila v lahodný zážitek.

My ve Villa Regenhart věříme v posvátnost okamžiků, strávených u výborného jídla. Víme, že máloco na světě se vyrovná momentům, kdy se svými blízkými usedáte ke stolu. K tomu rituálu patří nejen nasycení hladového žaludku, ale i pohlazení chuťových buněk a sounáležitost s těmi, se kterými sdílíte váš stůl.

V naší restauraci dbáme o to, abyste se u nás cítili dobře. Poctivě a s láskou vybíráme regionální dodavatele, od kterých nakupujeme čerstvé, místní suroviny do naší kuchyně. Hovězí maso odebíráme od místního řezníka, který svá zvířata chová na zelených jesenických loukách. Lišky a další houby pro nás sbírá paní Hrubá, která bydlí pouhých 15 minut od Villy.

Naší nabídku pravidelně přizpůsobujeme ročnímu období a plodům, které Jeseník právě nabízí. Příprava nových specialit je pro naše kuchaře prací i vášní zároveň. Zatímco na podzim si u nás můžete vychutnat lahodnou zvěřinu, v létě vás rádi pozveme ke grilu, plném ryb z horských řek. Průběžně pro vás připravujeme různé speciální gastronomické akce. A těm největším labužníkům rádi nabídneme degustační menu, sestavené z těch nejlepších pokrmů.

Záleží nám na růstu kultury gastronomie v Jeseníku. Náš personál vybíráme tak, aby pro vás vždy měl úsměv či vlídné slovo. Věříme, že i pivo naší vlastní značky Regenhart, či na zakázku pražená káva, vám tak budou chutnat ještě o něco lépe.

V Regenhartu zkrátka víme, jak jsou hezké chvíle u jídla důležité. Ať už se chystáte na relaxační dovolenou, oslavu vaší svatby, či prostě máte “jenom” hlad. Uděláme vše pro to, aby se jídlo v naší restauraci stalo pro vás zážitkem. Zastavte se u nás a přesvečte se i vy. Dobrou chuť!