Lobby Bar

Klidná atmosféra lázeňského města, praskající krb a sklenička dobrého vína v ruce. Výjimečný den v Jeseníku si žádá výjimečné zakončení. Užijte si chvíle, plné pohody, ve stylovém baru Villy Regenhart.

Ať už k posezení s přáteli či k zakončení dobré večeře, u nás z vašeho večera vytvoříme luxusní zážitek. Vysoký standard a váš komfort jsou pro nás na prvním místě. Barová kultura je pro nás alchymie a baví nás její objevování.

 

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu"

 

Proto vám jako jediný bar v Jeseníku nabídneme prvotřídní likéry, kvalitní rumy i originální míchané koktejly. Připravujeme je na míru baru, ve spolupráci se zkušenými baristy. Stačí si vybrat z naší nabídky nebo navštívit některý z našich tématických večerů.

Pokud máte chuť na něco jemnějšího, rádi vás exkluzivně pohostíme ovocným freshem či lahodným smoothies. Pro mlsné jazýčky je k dispozici menu naší restaurace, stačí si jen vybrat.

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si váš drink. Máme pro vás otevřeno každý večer. Těšíme se, na zdraví!