Restaurace Lotte

Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na někerých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěva proměnila v lahodný zážitek.

My ve Villa Regenhart věříme v posvátnost okamžiků, strávených u výborného jídla. Víme, že máloco na světě se vyrovná momentům, kdy se svými blízkými usedáte ke stolu. K tomu rituálu patří nejen nasycení hladového žaludku, ale i pohlazení chuťových buněk a sounáležitost s těmi, se kterými sdílíte váš stůl.

V naší restauraci dbáme o to, abyste se u nás cítili dobře. Poctivě a s láskou vybíráme dodavatele, od kterých nakupujeme čerstvé suroviny do naší kuchyně.

Naší nabídku pravidelně přizpůsobujeme ročnímu období a plodům, které sezóna právě nabízí. Příprava nových specialit je pro naše kuchaře prací i vášní zároveň. Zatímco na podzim si u nás můžete vychutnat lahodnou zvěřinu, v létě vás rádi pozveme na grilované speciality. Průběžně pro vás připravujeme různé speciální gastronomické akce. A těm největším labužníkům rádi nabídneme degustační menu, sestavené z těch nejlepších pokrmů.

Záleží nám na růstu kultury gastronomie v Jeseníku. Náš personál vybíráme tak, aby pro vás vždy měl úsměv či vlídné slovo. Věříme, že i pivo naší vlastní značky Regenhart vám tak bude chutnat ještě o něco lépe.

V Regenhartu zkrátka víme, jak jsou hezké chvíle u jídla důležité. Ať už se chystáte na relaxační dovolenou, oslavu vaší svatby, či prostě máte “jenom” hlad. Uděláme vše pro to, aby se jídlo v naší restauraci stalo pro vás zážitkem. Zastavte se u nás a přesvědčte se i vy. Dobrou chuť!

Lobby bar

Ať už k posezení s přáteli či k zakončení dobré večeře, u nás z vašeho večera vytvoříme luxusní zážitek. Vysoký standard a váš komfort jsou pro nás na prvním místě. Barová kultura je pro nás alchymie a baví nás její objevování.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu“

Klidná atmosféra lázeňského města, praskající krb a sklenička dobrého vína v ruce. Výjimečný den v Jeseníku si žádá výjimečné zakončení. Užijte si chvíle, plné pohody, ve stylovém baru Villy Regenhart.

Proto vám jako jediný bar v Jeseníku nabídneme prvotřídní likéry, kvalitní rumy i originální míchané koktejly. Připravujeme je na míru baru, ve spolupráci se zkušenými baristy. Stačí si vybrat z naší nabídky nebo navštívit některý z našich tématických večerů.

Pokud máte chuť na něco jemnějšího, rádi vás exkluzivně pohostíme ovocným freshem či lahodným smoothies. Pro mlsné jazýčky je k dispozici menu naší restaurace, stačí si jen vybrat.

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si váš drink. Máme pro vás otevřeno každý večer. Těšíme se, na zdraví!