Saunový svět Jeseník na vás čeká

FINSKÁ, PARNÍ I SOLNÁ SAUNA PRO VÁŠ ODPOČINEK

Zavítejte do vily Regenhart a můžete si užívat spoustu odpočinku zábavnou a zdravou formou. Saunový svět Jeseník na vás čeká, tak vyzkoušejte nejrůznější podoby saunování, které je výborné na prohřátí celého těla a rozproudění krve. Sauna je vhodná pro rekonvalescenci, ale také pro posilování odolnosti organismu.

Svá kila můžete vypotit v klasické finské sauně, ale také v parní sauně, či v solné sauně. Vždy po saunování pak máte možnost skočit do chladného bazénu, aby byl efekt vašeho vyhřívání ještě více citelný. V saunovém světě Jeseník vily Regenhart si odpočinete v příjemném prostředí, na které už nezapomenete.


sauna

Solná sauna

Jako první v Jeseníku vám přinášíme novinku ve světě wellness. Přijďte se sami přesvědčit o pozitivních účincích sauny, jejíž stěny tvoří osvětlené solné cihly. Solná sauna blahodárně působí na lidskou psychiku i jako prevence alergií. Vzácné minerály přispívají k léčbě zánětů dýchacích cest. Teplota solné sauny se pohybuje v rozpětí 70-80°C.


sauna

Parní lázeň

Parní sauna je mlhová lázeň, kombinující blahodárné účinky tepla a vlhkosti. Teplota v páře je nižší než ve finské sauně, pohybuje se v rozmezí 40-50 stupňů. Díky tomu je pro mnohé rekreanty příjemnější než klasická sauna. Parní lázeň příznivě působí na dýchací cesty a uvolňuje pohybový aparát.


sauna

Finská sauna

Finská sauna je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunování přispívá ke snížení stresu, psychického vypětí či nespavosti. Mezi pozitivní účinky pobytu v sauně patří i detoxikace organismu a zvýšení jeho obranyschopnosti. Ideální teplota finské sauny je 80-90 °C.


sauna

Ochlazovací bazének

Pro optimální prožitek ze saunového rituálu je k dispozici bazének s nízkou teplotou. Doporučujeme krátkou koupel po pobytu ve finské sauně a následnou relaxaci v odpočinkové zóně.