Solná sauna

Jako první v Jeseníku vám přinášíme novinku ve světě wellness. Přijďte se sami přesvědčit o pozitivních účincích sauny, jejíž stěny tvoří osvětlené solné cihly. Solná sauna blahodárně působí na lidskou psychiku i jako prevence alergií. Vzácné minerály přispívají k léčbě zánětů dýchacích cest. Teplota solné sauny se pohybuje v rozpětí 70-80°C.

Parní lázeň

Parní sauna je mlhová lázeň, kombinující blahodárné účinky tepla a vlhkosti. Teplota v páře je nižší než ve finské sauně, pohybuje se v rozmezí 40-50 stupňů. Díky tomu je pro mnohé rekreanty příjemnější než klasická sauna. Parní lázeň příznivě působí na dýchací cesty a uvolňuje pohybový aparát.

Finská sauna

Finská sauna je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunování přispívá ke snížení stresu, psychického vypětí či nespavosti. Mezi pozitivní účinky pobytu v sauně patří i detoxikace organismu a zvýšení jeho obranyschopnosti. Ideální teplota finské sauny je 80-90 °C.

Ochlazovací bazének

Pro optimální prožitek ze saunového rituálu je k dispozici bazének s nízkou teplotou. Doporučujeme krátkou koupel po pobytu ve finské sauně a následnou relaxaci v odpočinkové zóně.