Jedinečné

Svatby

Prožijte ten VÁŠ den na místě, které je zcela unikátní! Zpečeťte svojí lásku v nádherném, novobarokním prostředí Villy Regenhart, s jedinečným kouzlem dob minulých. Ve Ville Regenhart víme, jak je váš svatební den důležitý. Abyste si ho mohli užít naplno, svěřte své starosti do rukou naší svatební koordinátorky. Náš personál je připravený udělat vše pro to, aby se VÁŠ den stal nezapomenutelným.

Firemní akce

Teambuilding

Villa Regenhart je ideální místo pro vaše firemní setkání. Ať už se jedná o meeting nebo teambuilding, vždy vyhovíme vašim požadavkům a připravíme vám vše potřebné. Pro setkání můžete využít naše prostory nebo městské školící prostory, které jsou od hotelu v docházkové vzdálenosti.

Naše prostory a technika

Víme, že pro vaši akci se nabízí stovky prostor. Ale jenom jeden z nich je Villa Regenhart. Nádherná neobarokní vila s atmosférou starých dob, připravená pojmout váš důležitý den ve velkém stylu. Prožijte ho na kouzelném místě se špičkovým wellness, vyberte si z našich zábavných tématických balíčků a nechte se pohostit vyhlášenou domácí kuchyní hotelové restaurace.

Restaurace Lotte

Místo, typické pro gastronomické zážitky, rádi proměníme v zázemí pro váš event. Restaurace Lotte pravidelně hostí svatby, rodinné oslavy, firemní školení, porady či konference. Prostory vybavíme zvukovou aparaturou, dekorativním osvětlením, projekční technikou či mikrofony, dle vašich požadavků. Kapacita restaurace je až 50 osob v různých uspořádáních (školní, recepce, U-tvar, kabaret). Napište nám, vše vám rádi vysvětlíme a nezávazně nastíníme.

Salónek Elisabeth

Reprezentativní prostor pro porady, firemní školení či setkání managementu vaší firmy. Salónek je zároveň výborným místem pro vaši oslavu či setkání s blízkými. Kapacita místnosti je 25 osob. Součástí vybavení je projektor s promítacím plátnem, mikrofon, flipchart a zvuková technika.

Venkovní terasa

V letní sezóně vás rádi pozveme k uspořádání vaší akce na venkovní terase Villy Regenhart. Dle vašeho přání zde připravíme svatební oslavu či sezení pro vaše školení. Na terase pravidelně probíhají grilovací večery, koncerty či kulturní akce. Samozřejmostí je dosah wi-fi připojení.

Externí školící prostory

Pokud v rámci Vaší plánované firemní akce požadujete větší konferenční prostory, využít je možné také školící prostory města Jeseník, které jsou v docházkové vzdálenosti od Villy Regenhart.

Napište nám, vše rádi přizpůsobíme vašim potřebám a individuálně naceníme.