Zdraví a krása

Rituály a zábaly

Uvolněte se a dopřejte si opravdový elixír pro vaše zdraví a krásu. Připravili jsme pro vás kosmetické rituály, díky kterým se budete cítit jako znovuzrození! Hýčkání celého těla umocníme aromaterapií i ozdravnými zábaly. Nechte čas, ať se na chvilku zastaví. Prožijte nádherný rituál, který bude patřit jenom vám!

Tělová terapie

Masáže

Věděli jste, že dotek má léčivé účinky? Přesvěčte se v rukou našich profesionálů! Masáž v našem wellness centru vám pomůže uvolnit se, zrelaxovat a zapomenout na starosti všedního dne. Stačí si jen vybrat! Za Vaši spokojenost ručí naše wellness specialistka, paní Sabina Děrdová. Masáže v rámci pobytových balíčků Vám plánují předem naše recepční, online prosím rezervujte jen masáže nad rámec již rezervovaného pobytu. Online rezervace také slouží pro neubytované.

Uklidňující vůně

Aroma koupele

Objevte své smysly a zrelaxujte tělo i mysl v našich aroma koupelích. Ponořte se do světa uklidňujících vůní a terapeutických esencí, které oživí vaši duši a povzbudí vaše smysly. Naše speciálně připravené aroma koupele jsou ideálním způsobem, jak se zbavit stresu a obnovit vnitřní rovnováhu. Přijďte si užít tento jedinečný zážitek – vaše tělo vám poděkuje.