Koupele v rámci pobytových balíčků Vám plánují předem naše recepční, online si prosím rezervujte jen procedury nad rámec již rezervovaného pobytu. Online rezervace také slouží pro neubytované návštěvníky.

Perličková koupel s příměsí jesenických horských bylin

Perličková koupel s příměsí jesenických horských bylin je úžasný relax, odpočinek, směsice krásných vůní a hebké pokožky. Vyčistit si hlavu, odpočinout si, ulevit svému tělu a skvěle se vykoupat – o tom je bylinková koupel.

420 Kč / 20 min

Perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru

Velmi oblíbená relaxační koupel, ve vaně se vytváří ve vodě perličky vzduchu, které mají masážní efekt a uvolňují celé tělo. Staňte se pány svých smyslů a vyberte si z bylinných přísad, jak Vám bude libo. K výběru jsou máta peprná, meduňka, rozmarýn, červený pomeranč, granátové jablko, konopná esence, růžové dřevo, jalovec nebo mandarinka. Uvolněte se, prosím.

420 Kč / 20 min

Perličková koupel s eukalyptovou esencí

Silice africké rostliny Harpagophytum procumbens a přírodní kajeputový olej pomáhají uvolnit oblast šíje a zad. Pomáhá i při nachlazení.

420 Kč / 20 min

Perličková koupel se solí z Mrtvého moře

Mimo základní a nejvíce obsažené minerály jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje sůl z Mrtvého moře dalších 22 minerálů a stopových prvků, které jsou vysoce ceněné pro vyživování pleti, aktivaci oběhového systému, ke zmírnění revmatických potíží a metabolických poruch, pro přínos pocitů uvolnění.

420 Kč / 20 min

Perličková koupel s Darkovskou jodobromovou solí

Jodobromová koupel s Darkovskou solí podporuje látkovou výměnu, vede k pozvolnému rozšíření cév, postupně snižuje krevní tlak a celkově pozitivně ovlivňuje krevní oběh. Jodobromová sůl má současně blahodárné účinky na svaly a klouby.

420 Kč / 20 min

Regenerační koupel levandulové snění

Zklidňující levandulová koupel mírní duševní a svalové napětí, má uvolňující a harmonizující účinky, koupel je velmi vhodná při stavech přecitlivělosti. Díky vědecky prokázaným zklidňujícím účinkům na nervovou soustavu pomáhá mnoha lidem v potlačení depresí, nervozity a nespavosti.

420 Kč / 20 min

Koupel pro posílení imunity nobilis

Uvolňující blahodárná koupel s osvědčenou kompozicí éterických olejů pro chladné roční období, která podporuje vlastní obranyschopnost organismu. Koupelový olej zabraňuje při pravidelné hygieně nadměrnému odmaštění pokožky a chrání ji.

420 Kč / 20 min

Antistresová perličková koupel Litsea-Cubeba

Antistresová perličková koupel Litsea- Cubeba podporuje koncentraci, pomáhá při stresu a únavě. Je výborný psychický stimulant, antidepresivum, afrodiziakum. Přináší úlevu bolavým a oteklým nohám. Je vhodnou prevencí před infekčními chorobami. Zanechává výraznou dlouhotrvající osvěžující vůni.

420 Kč / 20 min