Masáže v rámci pobytových balíčků Vám plánují předem naše recepční, online prosím rezervujte jen masáže nad rámec již rezervovaného pobytu. Online rezervace také slouží pro neubytované.

Masáž Regenhart

Masáž Regenhart Vám bude přizpůsobena na míru tak, aby se co nejlépe uvolnily ztuhlé svaly a ulevilo se Vašim bolavým zádům či končetinám. Jedná se o komplexně působící masáž, individuálně zaměřenou na problematické partie klienta.

550 Kč / 30 min

920 Kč / 50 min

1 220 Kč / 90 min

Masáž zlatý grál

Dopřejte svému tělu a pokožce to nejlepší z přírodních darů. Zlatý grál způsobí relaxační zážitek pro duši v kombinaci s regeneračním efektem pro tělo. Arganový olej má jedinečné kosmetické účinky – kromě kvalitní hydratace olej pokožce dodává důležité bioaktivní látky, obnovuje vitalitu suché pleti a obsahuje vysoké procento vitamínu E. Při masáži pokožka vstřebává veškeré prospěšné látky, zůstává vyživená a hebká. Účinky této masáže budete vnímat po mnoho dní.

940 Kč / 50 min

Hloubková masáž zad a šíje

Hloubková masáž je intenzivní a cílená technika. Pracuje se svaly a ostatními měkkými tkáněmi více do hloubky. Odstraňuje nebo zmírňuje bolesti svalového původu a pomáhá při omezeních hybnosti. Uplatňuje se zvláště tam, kde klasická masáž nestačí.

920 Kč / 50 min

Královská čtyřruční masáž

Královská čtyřruční masáž je luxusní masáž, kdy dva maséři pracují najednou – díky synchronizovaným pohybům dvou masérů se prožitek z masáže zdvojnásobuje. Při masáži se používají jemnější a pomalé hmaty pro navození naprostého klidu a pohody. Provádí se při svíčkách, za zvuku odpočinkové hudby s použitím nejkvalitnějších olejů. Královská čtyřruční masáž navozuje mimořádně silný smyslový zážitek. Jedná se o jednu z našich nejexkluzivnějších procedur.

790 Kč / 30 min

Segmentová masáž

Segmentová reflexní masáž je odvozena z klasické masáže. Jedná se o odbornou terapeutickou masáž, jejiž léčebný účinek se dosahuje prostřednictvím nervových spojů. Masáž má velmi pozitivní účinek na funkční poruchy prokrvení, projevuje se změnou pokožky teploty i změnou respirace. Reflexní masáž se provádí na sucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu.

550 Kč / 30 min

Masáž lávovými kameny částečná nebo celková

Masáž lávovými kameny je velmi příjemná, odbourává stres, povzbuzuje lymfatický systém, aktivuje proces detoxikace organizmu a ulevuje od bolesti. Teplo z horkých lávových kamenů postupně prohřeje celé vaše tělo, odstraní napětí a umožní intenzivní masáž.

570 Kč / 30 min

940 Kč / 50 min

1 240 Kč / 90 min

Medová masáž

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k detoxikaci organismu. Příznivě působí na pokožku, uvolňuje svalstvo. Jedná se o velice účinnou detoxikační a kosmetickou metodu, po které bude vaše tělo příjemně pročištěné a pokožka sametově hedvábná a medově voňavá.

920 Kč / 45 min

Baňkování

Technika baňkování se používá pro odstranění bolestí zad, ulevuje při bolestech hlavy, ústřelech, dále snižuje krevní tlak, zbavuje organismus toxinů. Napomáhá okamžité úlevě ztuhlých svalů.

550 Kč / 30 min

920 Kč / 50 min

Relaxační masáž plosky nohy

Pomocí této metody můžeme ovlivnit reflexní body na plosce nohy, které pozitivně působí na celé tělo. Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají právě na plosku nohy. Technikou reflexního působení na příslušná místa na plosce nohy můžeme správnou stimulací pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle.

920 Kč / 45 min

Point masáž

Jedná se o novou metodu masáže. Vychází ze základů švédské masáže a je rovněž spojena s prvky tradiční čínské medicíny. Point masáž se pomocí akupresurních bodů soustřeďuje na hluboké uvolnění svalů, odstraňuje chronickou bolest svalů, úponů a následně kloubů. Point masáž je určená pro ty, kteří dbají o své zdraví a záleží jim na svých pracovních, sportovních nebo osobních výkonech. Masáž na 50 minut se provádí na celé zadní části těla, u 30 minutové masáže se masírují pouze záda.

570 Kč / 30 min

940 Kč / 50 min

Těhotenská masáž

Příjemná uvolňující masáž zad a šíje určená těhotným ženám. Pro těhotné maminky nejsou vhodné klasické masáže, nabízíme proto odbornou masáž určenou speciálně pro těhotné ženy. Tato masáž slouží k odstranění bolestí páteře, šíje i hlavy, zvyšuje pružnost pokožky a zajišťuje celkovou úlevu organismu v době těhotenství.

550 Kč / 30 min

940 Kč / 50 min

Masáž pro malé slečny a chlapce

Tato dětská masáž je zejména vhodná pro sportovně nebo tanečně aktivní děti. Dětská masáž je masáž speciálně uzpůsobená dětem a pomáhá jim regenerovat namožené svaly a napětí svalové i psychické. Masáží dochází k regeneraci svalů a celkovému uvolnění a je vhodné ji opakovat pravidelně každý měsíc či po nějakém větším soustředění či závodech. Masáž je vhodná pro děti od 6 let. Při masáži doporučujeme přítomnost dospělé osoby.

530 Kč / 20 min

Breussova masáž

Tato příjemná a uklidňující masáž je prováděna pomocí kvalitního třezalkového oleje, který uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje. Masáž je velmi jemná a nejsou známy žádné kontraindikace.

570 Kč / 30 min

940 Kč / 50 min

Luxusní masáž obličeje, krku a šíje lávovými kameny

Dopřejte si masáž obličeje teplými lávovými kameny, která má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, v povzbuzení lymfatického systému a uvolnění svalů v oblasti tváře, krku a dekoltu.

590 Kč / 20 min

Masáž obličeje a dekoltu se syrovátkovým zábalem

Pomocí speciálních jemných hmatů dochází ke zjemnění a vypnutí pokožky a uvolnění svalstva obličeje a dekoltu. Syrovátkový zábal navíc dodá pokožce celou řadu potřebných minerálů a bílkovin.

940 Kč / 50 min

Čínská tlaková masáž hlavy

Jde o královskou masáž, která harmonizuje, odstraňuje nespavosti, deprese, migrény a blokády krční páteře. Tato masážní technika pramení z poznatků klasické tradiční čínské medicíny, která je založena na celostním pojetí člověka. Čínskou tlakovou masáží uvolňujeme zablokovanou energii v organizmu.

570 Kč / 20 min

Energetická masáž hlavy

Tato masáž dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraní každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Zlepší kvalitu vlasů, navodí pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.

920 Kč / 45 min