Rituály a zábaly v rámci pobytových balíčků Vám plánují předem naše recepční, online prosím rezervujte jen procedury nad rámec již rezervovaného pobytu. Online rezervace také slouží pro neubytované.

Formovací skořicový rituál (peeling + masáž + zábal)

Skořicová masáž je velmi účinná proti celulitidě. Provádí se na dolních končetinách, zádech a hýždích teplým skořicovým olejem, který způsobuje místní prohřátí tkání. Masáž skořicovým olejem rozšiřuje cévy a umožňuje odbourávání tukové tkáně. Aktivní látky ve skořicovém oleji zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh. Následný zábal umocní účinek masáže.

1 550 Kč / 120 min

Konopný rituál (peeling + masáž + zábal)

Při konopné masáži se masíruje velmi podobně jako při klasické rekondiční masáži. Rozdíl je v použití oleje, tedy v tomto případě konopného. Tento olej proniká hluboko do tkáně, kde působí proti bolesti svalů a kloubů, vhodný je na regeneraci pooperačních stavů. Celkově má blahodárný regenerační a hojivý účinek na pokožku. Konopná masáž přináší úlevu při bolestech kloubů i svalů. Následný zábal umocní účinek masáže.

1 550 Kč / 120 min

Luxusní celotělový fiji rituál (peeling + masáž + zábal)

Luxusní celotělový zábal na Vás přenese tropickou atmosféru. Masáž lávovými kameny prohřeje celé vaše tělo a nastartuje proces detoxikace celého organismu a navíc Vám uleví od bolesti. Následný tropický zábal z bio kokosového oleje Vám pomůže zregenerovat pokožku, hluboce zhydratuje a vyživí ji vitamíny A, B, C a E.

1 550 Kč / 120 min

Čokoládový rituál (peeling + masáž + zábal)

Čokoláda navozuje pocit štěstí a uvolnění, vyhlazuje pokožku, má posilující a omlazující účinky. Působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami. Blahodárnou masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří zatouží po akutním odpočinku a relaxaci. Následný zábal umocní účinek masáže.

1 680 Kč / 120 min

Ahava minerální zábal z bahna mrtvého moře

Bahenní zábal z Mrtvého moře má výrazné detoxikační účinky. Celkově regeneruje organismus a pomáhá při léčbě lupénky a jiných kožních onemocnění. Zábal uvolňuje z těla toxiny. Vysoká koncentrace soli a minerálů (hořčík, draslík, vápník, brom, zinek a sodík) aktivuje lymfatický systém a dochází k okamžité reakci organismu. Jedná se o částečný zábal.

450 Kč / 40 min

Zábal z bio filipínského kokosového oleje

Přeneste se na chvíli do tropického ráje – uvolněte jak Vaše tělo, tak i Vaši mysl. Díky blahodárným účinkům kokosového oleje se Vaše pokožka zregeneruje, odstraní zestárlé buňky a zanechá pokožku hladkou a hebkou. Tento zábal výrazně uleví dehydratované pokožce. Bio kokosový zábalový olej je vhodný pro všechny druhy pokožky. Jedná se o částečný zábal.

450 Kč / 40 min

Tropický zábal z kakaového másla

Tropický zábal s vysokým obsahem kakaových složek bez dalších přidaných látek, obsahuje čisté přírodní antioxidanty, vitamíny, minerály, aminokyseliny a kakaové máslo. Její aplikace přispívá k omlazení pokožky, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Tento zábal vyživuje a vyhlazuje pokožku. Zábal je vhodný pro celkovou detoxikaci organismu. Jedná se o částečný zábal.

450 Kč / 40 min

Louision lněný zábal

Lněný zábal má pozitivní vliv na pokožku těla. Olej ze lněných semínek skvěle působí proti křečím, otokům a zánětům. Samozřejmostí u lněného zábalu je relaxace na lněném prostěradle. Jedná se o částečný zábal.

450 Kč / 40 min

Hřejivý bylinný zábal

Terapeutické teplo z hřejivého bylinného zábalu proniká až k bolavým svalům, kde uvolňuje pocit ztuhlosti. Tento hřejivý zábal oceníte především v podzimních a zimních měsících. Doporučujeme jej jak pro uvolnění bolavých svalů, tak pro klidnou, tichou relaxaci. Jedná se o částečný zábal.

450 Kč / 40 min

Jílový zábal

Jílový zábal je velmi bohatý na minerální látky a stopové prvky. Skvěle prohřívá a uvolňuje svalstvo, zvyšuje prokrvení a tlumí bolest. Jíly mají regenerační účinky, důkladně čistí, působí preventivně proti vráskách. Používají se také při léčbě akné, vyrážkách či lupénce. Díky absorpci kožního mazu jílový zábal harmonizuje tukovou rovnováhu pleti. Jedná se o částečný zábal.

450 Kč / 40 min

Chaluhový zábal

Chaluhy, často nazývané jako čisté řasy, jsou bohaté na minerální soli, mikročástice, jód a vitamíny, které stimulují cirkulaci krve. Bojují s povadlostí svalových tkání, aktivují buněčný metabolismus, mají zpevňující účinek. Zároveň chrání a regenerují pokožku těla.

450 Kč / 40 min